1000 km lenktynės kompiuteryje

Kažkaip „Topo centro“ tinklalapyje atradau puslapį ,iš kurio galima atsisiųsti „Omnitel 1000 km lenktynių“ žaidimą. Nors ten iš tikro tik maža modifikacija (Omnitel 1000 km trasa+ topo automobilis) rFactory varikliukui.
Galiausiai per savaitę parsisiunčiau 300 MB archyvą, kuriame buvo 4 exe failai ir nieko daugiau. Tai kurį iš jų paleisti pirmą, o kurį paskutinį? Aš surašiau tokia tvarka:

 1. rFactory light
 2. Porche mod
 3. Topo skin
 4. Omnitel 1000 km map

Dar man nepatiko ,kad visos diegimo paketai sukurti nemokama programa ,kuri diegimo pabaigoje išmeta savo reklamą. Be to ,nebuvo jokio vertimo į mūsų brangiąją lietuvių kalbą. O tai juk labai lengva – išversk 5 sakinius ir turi lietuvių rinkai pritaikytą diegimą.
Taip pat netiko ,kad įsijungus rFactory (galėjo sukurt bent apgaulingą shortcut su pavadinimu „1000km lenktynės“) manes paprašo pirkti šį žaidimą už 49 dolerius. O nemokamai suteikia tik 60 min žaidimo (ačiū). Patekus į žaidimą – nesuprasti ką kur spausti. Teko porą minučių suspaudyt ,kad noriu lenktynių lietuviškoje trasoje, o ne Austrijoje šalia Alpių. Kai patekau į trasą, teko išsiaiškinti valdymą (A – primyn, Z- stabdis) . Tada paaiškėjo ,kad paspaudus ESC, neįsijungia pauzė. Tam yra atskiras mygtukas. Galiausiai šiaip ne taip išvažiavau iš savo starto namelio ir paspaudęs gazą pasileidau tiesiąja. O joje kliūtys. Tai pirmo asmens vaizdas neleido susivokti erdvėje ir tik iš 5 karto apvažiavau kelias kliūtis. Paskui šeip ne taip 3 ratus apsukau ir galiausiai nusibodo.
Galėjo kažką geriau padaryti.

Komentarų: 4

 1. Vytautas Said,

  liepos 18, 2009 @ 22:39

  pasijutai nuviltas :( ?

 2. Javainis Said,

  liepos 18, 2009 @ 23:28

  Taip. Gavau kazkoki demo.

 3. nJoy Said,

  rugpjūčio 2, 2010 @ 22:11

  Apsilankyk http://chatas.tk , naujas pokalbiu kambarys, nereikalaujantis registracijos!

 4. lukas Said,

  rugpjūčio 15, 2012 @ 20:37

  turiu idėja kuria pats padariau rFactor karting 2010 metu versija parsisiųsti ji yra nemokama o šios versijos GameData, ir kitus foderius , visu perkelti i savo kart 2010 . ir tada bus uzdyka tas pats žaidimas.

RSS feed for comments on this post

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos