Omnitel Music Player. Pirmieji įspūdžiai

Omnitel mane pradėjo stebinti – pirmoji įjungė palaikymą Facebook pranešimams SMS žinutėmis, leido naujiems interneto vartotojams nemokamai naršyti po didžiausius soc. tinklus (Facebook ir One ,ir po dar kažkokį).
O štai šiandien gavau laišką, kuriame man (kodėl?) buvo pranešta, kad Omnitel išleido naują paslaugą „Omnitel Music Player„. Ji skamba visai įdomiai – sumoki tam tikrą fiksuotą mokestį ir gali parsisiųsti neribotą kiekį dainų į kompiuterį ar į telefoną. Gera žinia – iki 2010 m. ši paslauga nemokama (tiksliau iki 2010 m. užsisakius gaunami nemokami 3 mėn.). Taip pat pranešama, kad dainos turės savo apsaugą (DRM) ir jas bus galima įsirašyti tik į 3 kompiuterius ir 2 mob. telefonus. Viskas ko reikia – būvimas Omnitel vartotoju (aš turiu tik „Ežį“, bet tikiuosi ,kad jis suveiks) ir  programinė įranga (kompiuteriui ir telefonui).

Kai parsisiunčiau Omnitel Music Player, buvau maloniai nustebintas. Tikrai muzikos nemažai. Bėda tik ta, kad nuomojantis jos kokybė prastoka. Be to formatas – kažkoks nežinomas (SDC). DRM apsaugą dar turįs (jeigu nesinaudotų – būčiau labai nustebęs). Ai, dar pusė velnio. Patiko ,kad galima nuomotis neribotą dainų skaičių. Tačiau labiausiai mane nustebino ,kad galima parsisiųsti muzikos grotuvą į telefoną, kuris galės paleisti tą SDC formatą. Dar įdomiau – taip pat neribotai galima siųstis (nuomotis) muziką iš Omnitel muzikos parduotuvės iš telefono. Paskutinis faktas – duomenys ,kuriuos parsisiunti – neskaičiuojami! Siųsiuos viską ,ką galiu iki Naujų Metų. Deja, po to reikės mokėti mėnesinį mokestį , arba nebus galima klausyti išsinuomuotos muzikos, kuri ir tėra nemokama.  Sakykim, kad DRM man nekliūtis…

Išvada: Labai džiaugiuosi Omnitel Muzikos grotuvu, nuomos galimybe, bet ne kainomis, kokybe ar kartais (bent jau man) trūkinėjančia muzika. Ar Omnitel muzikos parduotuvė gali tapti lietuviška iTunes su aukštesnėmis kainomis ir lietuviška muzika?

Komentarų: 1

  1. bizunas Said,

    spalio 9, 2009 @ 09:19

    isbandziau ir as. neboga ispudi paliko. jei omnitel ir toliau dirbs prie programos tobulinimo, tai galbut greitai turesime puiku player’i

RSS feed for comments on this post

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos