Gladiator

Išbandžiau vieną tikrai gerą Java žaidimą – „Gladiator“. Jį sukūrė viena garsiausių Java žaidimų kūrėjų „Fish Labs“ ir pasinaudojo 3D žaidimų „Abyss Engine“ varikliuku. Šis žaidimas paremtas pagal filmą „Gladiatorius“ ,kuriamame pasakojama apie gladiatorių Maximus.
Žaidimo esmė – kovos 1 prieš vieną gladiatoriaus ringe. „Gladiator“ grafika tikrai yra gera kaip Java žaidimui. Jis pritaikytas 240×320 ,tačiau beveik be problemų veikia ir su 176×220. Garsas gana geras, valdymas iš pradžių pasirodo tikrai sudėtingas ,tačiau po poros kovų pradedi viską išmokti. Dėl to patartina pereiti 10 pamokų tutorial (dažniausiai kituose žaidimuose jį praleisdavau ,tačiau šiame – jis padėjo). Žaidimo ypatybės:
– 8 (naujesnėje versijoje 9) skirtingi kovotojai su skirtingomis charakteristikomis ir šiek tiek skirtingais manevrais.
– skirtingos (tačiau nepasirenkamos)  arenos
– įdomios kovos
– dviejų rūšių taškai: gyvybės (hit points) ir garbės (fame). Praradus visus gyvebės taškus pralošiamas raundas. Laimėjus du raundus laimime kovą, tas pats galioja ir priešininkui. Garbę renkamės kovose atlikdami kuo gražiesnius smūgius ir kuo daugiau linksmindami arenos auditoriją. Gera garbės gavimo kombinacija – daug žalos padarymas viena ataka arba jų deriniu ,o tada – autidorijos palinksminimas. Kuo daugiau garbės surinkta raunde, tuo mūsų smūgiai stipresni. Yra trys skirtingi garbės lygiai: jokios – smūgiai daro paprastą žalą, vidutinė (surinkus 30% garbės laukelio) – smūgiai daro 50% didesnę žalą ir didelė (60% ir daugiau garbės laukelio – smūgiai daro dvigubą žalą. Yra — būdų atakos: paprasta, sunki, tolima, stabdanti ir speciali. Paprasta – nestipri ,tačiau padarius tris smūgius iš eilės (Tiger kovotojui – 6) priešininkas nukrenta trumpam ant žemės. Sunki ataka daro žalą kaip trys paprastos atakos ir pargriauna priešininką. Už ją gaunama apie 15% garbės. Tolima – kovotojui įsibegėjus ir smogus priešininkui (Amazon – metant peilį per atstumą). Priešininkas nepargriūna ,tačiau smogus ir grįžus į saugią poziciją galima kurti kitą ataką. Stabdanti – silpna ir nedaug padedanti puolant iš priekio ,tačiau užpuolus iš nugaros priešininkas tampa apsvaigęs pakankamam laikui ,kad suregztumėt sunkią ataką. Speciali – stipriausia ataka ,nuo kurios negalima atsiginti ar pasitraukti. Ją atlikti irgi sunku. prieš ją atliekant reikia atsitraukti, jos kombinacija ilgiausia ,tačiau ir žala gali būti didžiausia.
Nustatymų įvairovė vidutiniškai maža. Galima keisti garsuma, įjungti/išjungti vibraciją ,tačiau mygtukų konfiguruoti negalima.
Pati įdomiausia žaidimo dalis – kovojimas per bluetooth su savo draugais. Lag`o nesijaučia.
Galutinė išvada – tikrai geras žaidimas ,kurį reiktų išmėginti.
Pirkti iš Fishlabs studios

Ieškoti per Google parsisiųsti

Komentavimo galimybė išjungta.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos