Oficialiai paskelbtas Sony Playstation 3 Slim

Playstation 3 Slim

Dar visai neseniai JAV prekybos tinklo puslapyje buvo aptikta nauja prekė – Sony Playstation 3 Slim, kurios kaina 100$ mažesnė už dabartinio PS3. Dar ansčiau prieš tai buvo girdimi gandai apie PS3 Slim konsolę, bet be rimtesnių įrodymų, jų nesinorėjo skelbti. Pasirodo kad viskas tiesa – Sony vakar vakare dar visai netoli mūsų – Vokietijoje per GameCon ištraukė ant dietos palaikytą Playstation 3.  Ši versija yra 32% plonesnė, 34% mažiau „valganti“  elektros. Lieka nežinia ,ar tai dėl naujų detalių konsolės viduje ar dėl senesnių optimizavimo. Tačiau svarbiausia ,kad ji tokia pat galinga ,kaip ir PS3! Taip pat liko ir Blu-Ray, Bluetooth ir visos kitos jungtys. Dar geriau – ji turi 120 GB vidinės atminties (vietoj įprastų 80 GB su „senuoju pleišu“ (neskaitant brangesnės versijos su 160 GB). Pasirodymo laikas ? Rugsėjis. Kaina? 299 dolerių/eurų/svarų sterlingų. Taip pat dar viena gera naujiena – nuleistos paprastojo PS3 kainos iki tokio pat lygio, išskyrus PS3 160 GB, kuris kainuoja dar šimteliu brangiau.

Sony turėjo taip pasielgti, nes Wii ir Xbox yra populiaresnės už šią super konsolę. Net tas pats „good old“ PS2 turi daugiau naujų pardavimų negu naujasis. Pasirinkimo nebuvo – pasiduok konkurentams, arba atnaujink komplektaciją ir parduok pigiau.

via TechWorld ir Xbit Labs

Komentarų: 1

  1. Eugenijus Said,

    rugpjūčio 18, 2009 @ 23:50

    Na su ps2 net Wii negali lygintis berods:D
    Del elektros valgymo sumazejimo tai man visai patinka… Gal reikes saviske sena nunest priduot ir pasiimt naujaja :) Nes PS3 pas mane pastoviai ijungtas.
    .-= Eugenijus´s last blog ..Kitoks pasirinkimas (1/2 Apsakymo) =-.

RSS feed for comments on this post

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos