Fennec (Firefox Mobile) mano Windows XP

Parsisiunčiau Fennec ir įsiediegiau į kompiuterį su Windows XP (galima ir su Mac OS X, kitomis Win versijomi ir Linux). Kokie įspūdžiai? Pirmiausia nustebau ,kad su ratuku negalima naršyti aukšyn ir žemyn. Pasirodo taip didinu ir mažinu tinklalpių vaizdą. Dar man įdomiai atrodė sprendimas vienam šone sukurti tab`ų sidebar ,o kitame – papildomų funkcijų sidebar. Tad jeigu taip pat nutarsite išbandyti ją iškart pasakysiu kaip valdyti:
Ratukas – didina, mažina vaizdą
Laikant kairyjį pelės mygtuką galima stumti dešinėn kairėn ir aukštyn žemyn. Taip prieinama prie sidebar`ų ir scroolinama.
Du kartus paspaudus ant betkurios tinklalapio vietos, ji padidėja (zoom).
Jeigu laikydamas kairyjį pelės mygtuką stipriau pajudinsi pelę aukštyn ar žmyn ir staigiai paleisi – tinklalapis iš inercijos skries toliau. Jeigu taui išbandę pamatyite vieną „gražų efektą“ – tinklapis nebus spėjamas atvaizduoti taip greitia kaip skries ekranas – matysite tik tamsiai languotą foną. Tačiau juk tai alfa versija :)

O visa kita pasakys mano trys kadrai:

Komentarų: 1

  1. Antanas Said,

    vasario 7, 2009 @ 18:24

    kas man patiko, tai kad galima bus addons’us instaliuoti, kaip ir ant normalaus firefox. ko nebuvo nei ant vieno brauserio mobile įrenginiams skirto. Daugiau resursų ims, bet bus galima prasiplėsti naršyklę iki negalėjimo 😀 dar plius atsiras daugiau galimybių naujiems brauseriams, kaip flock ir pan.

RSS feed for comments on this post

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos