One klaviatūra

Šiek tiek padirbėjau su Paint.net ir gavau visai gerą One.lt klaviatūrą ,kuri turėtų būti skirta šio socialinio tinklo fanatikams. Pajuokaudamas pristatau šią klaviatūrą tarsi būčiau gamintojo reklamos agentas ir bandyčiau ją Jums prastumti:

Raidžių išdėstymas. Šios klaviatūros* raidės yra išdėliotos alfabeto tvarka tam, kad žinotum ,kur kokios raidės – abecelę jau išmokė telefonas, o kadangi dar daug telefonų neturi lietuviškų raidžių ,tai kam jų reikia, juk vistiek rašytojais nebūsit! Tačiau norėdami ,kad klaviatūrą pirktų daugiau žmonių vis gi tris idėjome.
J klavišas. Pastebėjote didelį ir patogų J klavišą? Tiksliau net du klavišus – vieną didijį ,o kitą – „Kietųjų raidžių zonoje“.
„Kietųjų raidžių zona“. Tai speciali zona prie tarpo mygtuko. Ji pažymėta atskira spalva. Kodėl ji prie tarpo? Tam ,kad skubėdami galėtumėt persijungti į greitąją One rašybą – jums užteks tarpo ir eilutės virš jo! Ar gi ne puiku?
Ženklų zona. Nuo šiol visi reikalingi ženklai bus vienoje vietoje. Jūsų akys neapgauna – mes išmetėme nereikalingus taško ir kalbelio mygtukus! Nevargink galvos dėl skyrybos!
Skaičių zona. Įprastose klaviatūrose yra net dvi skirtingos vietos kur gali rašyti skaičius. Kam? Juk sunku apsispręsti kuria naudotis.
Teksto formatavimo zona. Tai skirta būtent jums! Klaviatūra ne tik turi raides ir kitus simbolius ,bet ir leidžia visaip keisti tekstą! Specialus „Dydis+++“ klavišas tuoj pat visas jūsų rašomas raides pavers didžiosiomis. O jeigu jūs esate senamadiški ,tai didžiosioms raidėms yra skirtas kitas specialus „+Dydis“ klavišas. Žemiau jo yra net trys teksto paryškinimo, palenkimo ir pabraukimo klavišai! Jeigu juos paspausi kartu, pamatysi dar niekur neregėtą „Cūl Stail“ funkciją. Ji automatiškai pakoreguos raidžių dydį, storį, palinkimą, pabraukimą ir spalvą!
Specialus BAN mygtukas. Lankotės kieno nors anketoje ir jums ji nepatinka? Spauskit betkurį iš dviejų BAN mygtukų ir ji gaus ban`ą ! Paspauskite šį mygtuką dviems sekundėms ir tuoj pat pasireikš dar viena funkcija „Serč end ban“ – patikrinama kas yra parašę blogą atsiliepimą forume, nenaudojo nei vieno iš „Cūl Stail“ požymių,  neatrašė į kokią nors jūsų žinutę, jums parašius ir jų forumą ir jų neatrašymą atgal, ban`o dėjimą jums, mažesnį negu 30 nuotraukos įvertinimą, 30y30 nevykdymą ir tuoj pat (per artimiausias 48 valandas) visi gauna po ban`ą. Jeigu užsirūstinote, tai palaikius abu BAN mygtukus visos jūsų netikros anketos bus panaudotos tam ,kad jie būtų užbaninti i pašalinti !
Nuotraukų vertinimo zona. Nutarėte įvertinti anketos nuotrauką 30 balų? Tiesiog paspauskite mygtuką „30“ ir nuotrauka jau bus įvertinta. Jeigu palaikysite mygtuką bent sekundę – visos anketos nuotraukos bus įvertintos. Jeigu paspausite „+Dydis“ ir 30 kartu – jūsų netikros (fake) anketos bus panaudotos ,kad pakeltų jūsų nuotraukų reitingus. Tas pats veikia ir su vienetu.
Smailų zona. Nebereiks spaudlioti smailų po vieną su pele. Tam dabar yra atskiri klavišai. Tiesiog laikykite juos tol ,kol bus gana. Jeigu paspausite „Betkox“ – bus įdėtas atsitiktinis. Taip pat yra trys spec. mygtukai. 1 – įjungia režimą kai vienas paspaudimas – vienas smailas . 3 – vienas paspaudimas – trys smailai, o 5 – vienas paspaudimas penki smailai.
Auto mygtukai. Jie atliks darbą už jus. Frm span – nusibodo patiems rašyti į kitų forumus? Tai ši funkcija atliks viską už jus. Ji automatiškai sudės reikiamus užrašus pagal lytį, nuotraukos įvertinimą ir to žmogaus aktyvumą. Vsk prktji – viskas nuperkama už jus. Jums tereiks išsiųsti vieną 42 litų vertės SMS arba nurodyti banko sąskaitos numerį. Jūsų patogumo vardan funkcija veiks tol ,kol ji bus išjungta. Saugumo tikslais išjungimui reikės užpildyti anketą ,atsakyti į  28 klausimus ir pasirinkti mėgstamiausias kategorijas iš kurių norėtum gauti jums naudingos reklamos. Taip pat vardan saugumo reikalingas administratoriaus ir 80 artimiausių draugų patvirtinimas. Betkox skinas – nuperkamas vienas iš naujų skinų ir iškart (24 valandų bėgyje) uždedamas.
Taip pat yra dar greitųjų funkcijų-frazių klaviatūros viršuje. Paspauskite „k wk?“ ir visiems jūsų draugams bus išsiųsta ši žinutė. Paspauskite „ws i frm“ ir tuoj prie jūsų pravardės atsiras šis užrašas. Be to – 25 jūsų draugai bus priverstinai nuvesti į jūsų forumą ir iš jo neišeis tol ,kol neparašys gero atsiliepimo. „30y30“ automatiškai nupriks galimybę įvertinti nuotraukas 30 balų. Taip pat pridės šį užrašą prie jūsų pravardės, anketos ir aprašymo ir automatiškai atakys 30 balų į 30 balų nuotraukos įvertinimą. Panašiai veikia ir „5y1“.
O,ne mygtukas. Paspauskite jį vieną kartą ,kad įjungumėte O,ne tinklapį.
Padedanti reklama. Jausitės kaip namuose! Įdiegta programinė įranga stebės kur jūs naršote ir pagal tai siūlys įv. puikius dalykus. Taip pat įdiegtos programos seks jūsų ir kitų kompiuteriu besinaudojančių žmonių įvedamus telefonus ir banko sąskaitų numerius ,kad nereiktų prisiminti jums!
Ekranėliai. Jie jums rodys kiek yra naujų įrašų forume, neperskaitytų laiškų ir žinučiu.
GAG. Greitas Anketų Generatorius. Trūksta netikrų anketų? Paspausk „GAG“ ir bet kurį iš skaiitmenų vienu metu arba vieną po kito (gana sunku nuspausti abu iš karto) ir bus sukurta tiek anketų ,koks yra skaičius.
Gražios spalvos. Teisingai. Pagaliau klaviatūra pagražinta su spalvomis.

Kaina tik 299,99 lt (arba 799 lt atsiskaitant SMS)
Taip pat yra „Kietuliuxxx“ versija ,kurioje yra neperžiūrėtų reklamų skaičiaus ekranėlis, didesnis J mygtukas ir galimybė nuotraukas įvertinti 31. Kaina – 399,99 lt (arba 999 lt atsiskaitant SMS)

*Klaviatūra ,nei jos dažai nėra atsparūs vandeniui ir kitiems skysčiams, išduodama 3 mėnesių garantija, o ekranėliai gali neveikti arba nerodyti teisingų duomenų. Jeigu neįsidiegsite programų gaunamų su produtuktu ,jis neveiks.

Nepamirškit tik vieno – čia viskas mano pramanyta ir nupaišyta. Tokio dalyko kaip One klaviatūros nėra :)

Vasario pabaigoje arba Kovo pradžioje ketinu įdėti naują klaviatūros versiją.
Licenzija:
Creative Commons License
One klaviatūra by Javainis is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.
Based on a work at javainis.blogr.lt.

Komentarų: 26

 1. vjusta Said,

  sausio 28, 2009 @ 20:20

  nors one.lt tema, man jau seniai pabodusi, bet ši idėja- super 😀

 2. Edvinas Said,

  sausio 28, 2009 @ 21:43

  Bravo!! 😀 Idėja superinė. :)) Pralinksmino.

 3. lfx (lfx) Said,

  sausio 28, 2009 @ 21:45

  http://tinyurl.com/c72kgb one klaviatūra 😀

 4. lfx (lfx) Said,

  sausio 28, 2009 @ 21:45

  http://tinyurl.com/c72kgb one klaviatūra 😀

 5. Dovilė Said,

  sausio 28, 2009 @ 22:07

  Super :))))
  Vardan tokios klaviatūros galėčiau net užsiregistruoti One.lt

 6. m Said,

  sausio 28, 2009 @ 22:11

  muahahahah, užskaitau :))
  už 99,98 pirkčiau!
  pralinksminai. pagarba už laiko aukojimą ir tokią idėją :)

 7. Profilio nuotrauka (javainis) javainis Said,

  sausio 28, 2009 @ 22:17

  Jau rudenį kilo tokia idėja. Laikui bėgant atšlifavau ir įdėjau.

 8. egi2ks Said,

  sausio 28, 2009 @ 22:21

  JEMU UZ SMS. COOOOL :) 😀 😀 Ir keičiu niką į egi2x 😉

 9. Modestas (kiti.lt) Said,

  sausio 28, 2009 @ 23:24

  Va, čia kažkas įdomaus. Šauni idėja, tik bėda tame, jog pasiryžus įgyvendinti tiktų naudoti tik one.lt :) Bet vis šis tas. Palengvintų bent gyvenimą kai kuriems :)

 10. Vat kaip būna… | Tomo Čitavičiaus blogas Said,

  sausio 28, 2009 @ 23:56

  […] savaitę TIKRAI būčiau daręs misteriui autocadui darbus, bet dariau darbus (nuotrauka skirta voniukui).. Mokyklos peržiūrom darbus, supraskit. Ko nepadarei per pusę metų – padaryk per […]

 11. persikas Said,

  sausio 29, 2009 @ 01:17

  Gerai padirbėta 😀

 12. Arturas Said,

  sausio 29, 2009 @ 09:06

  nu zinot 😀 kaip pasake panele Dovile, del tokios klavieturos as pats ONE`i uzhsiregistruociau 😀 nju zujkjucjaj 😀

 13. Darius Said,

  sausio 29, 2009 @ 10:53

  Smagi klaviatūra :) Gerai būrų, kad įdėtum nuorodą į didesnį nuotrauką.

 14. Mindaugas Said,

  sausio 29, 2009 @ 11:14

  Reikia naujų mygtukų – VIP ir 50 tšk.

 15. RQ Said,

  sausio 29, 2009 @ 11:24

  „Didelis ir patogus J klavišas“ – užskaitauuuuu. :) Pralinksminai ir mane. :)

 16. Zhucka Said,

  sausio 29, 2009 @ 17:50

  (clap) už išradingumą :-)

 17. BOBA ;D Said,

  sausio 29, 2009 @ 18:09

  Žmogau, pasigailėk „trj00ymow“ (taip kai kurie save vadina ;D) Jei jie neturės problemų dėl one.lt TAI DĖL KO JIE VERKS?? ;D Taip ir pradeda emo šokinėt nuo tiltų ir iš daugiaukščių, nes atsirado DAR didesnė problema nei problemos dėl one.lt, jie nebeturi dėl ko daugiau liūdėt. Kadangi jų gyvenimas tampa BEPRASMIS, tai kiekvienas SAVE GERBIANTIS emo atsisako toko gyvenimo ;DD Joke ;]

 18. egi2ks Said,

  sausio 30, 2009 @ 02:04

  @BOBA ;D
  Taip ir nesupratau… prie ko čia šita krooota kava? :)
  P.s. pasiūlymas už sms galioja 😀

 19. egi2ks Said,

  sausio 30, 2009 @ 02:06

  Klava norėjau pasakyt… Miršta lapio klaviatūra :(

 20. Vladas Said,

  sausio 30, 2009 @ 02:20

  O aš pamaniau, kad „O, NE!“ reiškia atšaukti — Escape. Nu bet maigiklis geras, jūzabilities šedevras, sveikinu! Padariau nuorodą iš Rašto reformos projekto, nors reiktų ko nors ryškesnio.

 21. Beprotis (Artūras) Said,

  sausio 30, 2009 @ 11:13

  One.lt klaviatūra http://tinyurl.com/c72kgb

 22. Beprotis (Artūras) Said,

  sausio 30, 2009 @ 11:13

  One.lt klaviatūra http://tinyurl.com/c72kgb

 23. VPServers.lt » fdgdfgdfg Said,

  vasario 6, 2009 @ 21:14

  […] savaitę TIKRAI būčiau daręs misteriui autocadui darbus, bet dariau darbus (nuotrauka skirta voniukui).. Mokyklos peržiūrom darbus, supraskit. Ko nepadarei per pusę metų – padaryk per […]

 24. benamis Said,

  vasario 13, 2009 @ 21:59

  Ei, o kodėl pas man nerodo tavo onės klaviatūros?m?

  benamis neseniai parašė : Tobulo socialinio tinklo link ——>one.lt

 25. Profilio nuotrauka (javainis) javainis Said,

  vasario 14, 2009 @ 09:32

  Nerodo? Nežinau

 26. ;) Said,

  vasario 20, 2009 @ 17:43

  Nesupratau sito ?

  😉 neseniai parašė : 70 būdų kaip priversti aplinkinius tavęs nekęsti

RSS feed for comments on this post

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos