Omnitel klientams siuntinėja Ežio pakuotes į namus

Mano gautos pakuotės dalis

Vakar į mano mamos pašto dėžutę (esu dar mokinys) dėl jokios priežasties atėjo nemokama Ežio pakuotė. Taip ,ta pati su SIM kortele, daugkartinio papildymo kortele ir visokiom instrukcijom. Kartu su Ežio kortelės pakuote buvo ir reklaminis Omnitel lapelis:

Džiaugiamės galėdami pristatyti naują paslaugą „Šeima“, kurios dėka Jūs ir Jūsų artimieji tarpusavyje kalbėsite nemokamai ir neribotai. Į paslaugos „Šeima“ ratą gali susijungti ir reguliaraus mokėjimo vartotojai, ir „Omnitel“ išankstinio mokėjimo paslaugų „Omnitel Extra“ ir „Ežys“ vartotojai. Būtent dėl to kartu su šiuo laišku siunčiame ir specialią „Ežio“ pakuotę, kurią galite padovanoti Jums artimam žmogui. Užsisakykite paslaugą „Šeima“, prisijunkite Jums artimus žmones į „Šeimos“ ratą ir tarpusavyje bendraukite nevaržomai.

Taip pat buvo nurodyti tarifai ir kas yra „Ežio tipsai“, kurių turiu net/tik 5 – jau galiu užsisakyti (like that will gone happen) ekologišką maišelį su atsiuntimu į namus.

Ką reiškią „specialią Ežio pakuotę“? Paveiksliuke pamatysite ,kad 25% pasipildytos sumos į Ežio sąskaitą grįš atgal tam tikromis dienomis.

Taip pat galima įmatyti mano užblurintą reklamą apie „Ežio tipsus“. Kas yra Ežio tipsai? Ežio tipsai – tai naujas Ežio piniginis vienetas, už kurį galima nusipirkti įv. prekių – nuo dainų iki telefonų. Juos gauni už sąskaitos papildymą. Pavyzdžiui pasipildęs sąskaitą 1220 litų, jau turėsi pakankamai tipsų ,kad galėtum nusipirti 700 litų kainuojantį telefoną.

Komentarų: 2

 1. aš Said,

  gruodžio 29, 2008 @ 20:58

  man 2008 12 23 taip pat atėjo toks vokas (tik šnd močiutė man padavė jį)
  ir aš taip pat mokinė.
  labiausiai mane nustebino iš kur žino mano vardą, pavardę bei adresą..

 2. inga Said,

  kovo 5, 2009 @ 10:47

  aseku

RSS feed for comments on this post

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos